Remote Support

Over ons

Over Sofatech

Sofatech werd in 2007 officieel opgericht door Steven Vandenbroucke en Isabel Dumortier. In de jaren daarvoor had Steven Vandenbroucke al heel wat expertise opgebouwd in ICT. Zijn interesse ging daarbij vooral uit naar het automatiseren van bedrijfsprocessen dankzij een aangepaste informatisering.

Sofatech is een succesvolle en onafhankelijke ICT-dienstverlener die instaat voor de continuïteit van de KMO dankzij informatisering. Door bedrijven met raad en daad bij te staan met het dagelijks beheer van de ICT-infrastructuur, maar ook te helpen bij het bepalen van de ICT-strategie en bij het maken van de juiste strategische en technologische keuzes.

Het team

Steven Vandenbroucke

Steven Vandenbroucke

Zaakvoerder

steven.vandenbroucke@sofatech.be

Isabel Dumortier

Isabel Dumortier

Zaakvoerder/Administratie

isabel@sofatech.be

Gill Vanderheyde

Gill Vanderheyde

Systeembeheerder / FortiGate Network Security Professional

gill.vanderheyde@sofatech.be

Tony Pylyser

Tony Pylyser

Account Manager

tony.pylyser@sofatech.be

Davy Keuppens

Davy Keuppens

System Engineer

davy.keuppens@sofatech.be

Robin Vandaele

Robin Vandaele

System Engineer

robin.vandaele@sofatech.be

PETER PYCK

PETER PYCK

Software Engineer

peter.pyck@sofatech.be

MATTIJS VALLAEY

MATTIJS VALLAEY

Software Engineer

mattijs.vallaey@sofatech.be

LORE DEBRUYNE

LORE DEBRUYNE

Backoffice & Sales Assistant

lore.debruyne@sofatech.be

WOUT GALLE

WOUT GALLE

Service Desk Engineer

wout.galle@sofatech.be

Starting Soon

Starting Soon

IT-director

Starting Soon

Starting Soon

ICT system engineer

Starting Soon

Starting Soon

Stagiair NMCT

Zou jij graag deel uitmaken van ons team? Neem een kijkje bij onze vacatures, wie weet zit er iets bij voor jou!

Vacatures

Onze referenties

bekijk alle Cases