Remote Support
Sofatech BVBA, Vrijbosstraat 19A

Contactformulier

Indien u contact wenst op te nemen, kunt u volgend formulier invullen en verzenden.
Voor onze helpdesk mailt u best naar helpdesk@sofatech.be of registreert u een ticket via onze Client Portal.
Klik hier voor de Client Portal 

Ben je reeds een klant bij Sofatech? Dan kan je altijd gebruik maken van de support pagina, daar kan je de best passende oplossing zoeken voor jouw probleem!

Het team

Steven Vandenbroucke

Steven Vandenbroucke

Zaakvoerder

steven.vandenbroucke@sofatech.be

Isabel Dumortier

Isabel Dumortier

Zaakvoerder/Administratie & HR

isabel@sofatech.be

KJARTAN HEYNDERICK

KJARTAN HEYNDERICK

IT-director

kjartan.heynderick@sofatech.be

Tony Pylyser

Tony Pylyser

Account Manager

tony.pylyser@sofatech.be

Gill Vanderheyde

Gill Vanderheyde

Systeembeheerder / FortiGate Network Security Professional

gill.vanderheyde@sofatech.be

Davy Keuppens

Davy Keuppens

System Engineer

davy.keuppens@sofatech.be

Robin Vandaele

Robin Vandaele

System Engineer

robin.vandaele@sofatech.be

STEVE BEYENS

STEVE BEYENS

System Engineer

steve.beyens@sofatech.be

MATTIJS VALLAEY

MATTIJS VALLAEY

Software Engineer

mattijs.vallaey@sofatech.be

PETER PYCK

PETER PYCK

Software Engineer

peter.pyck@sofatech.be

LORE DEBRUYNE

LORE DEBRUYNE

Backoffice & Sales Assistant

lore.debruyne@sofatech.be

TIM OSTYN

TIM OSTYN

Solution Sales

tim.ostyn@sofatech.be

DAAN CLAERHOUT

DAAN CLAERHOUT

Service Desk Engineer

daan@sofatech.be

Zou jij graag deel uitmaken van ons team? Neem een kijkje bij onze vacatures, wie weet zit er iets bij voor jou!

Vacatures
Meer over ons